Naše firemní strategie je definována směrem do zahraničí. Svou přítomnost v zahraničí posilujeme buď výrobními nebo komerčními pobočkami, nebo prostřednictvím naší obchodní přítomnosti u místních distributorů.

ISOMAT vlastní dvě výrobní pobočky s vlastními průmyslovými závody v Srbsku a Rumunsku, sedm dceřiných společností v Německu, Rusku, Turecku, Bulharsku, Rumunsku, Srbsku a Slovinsku a prostřednictvím exportního prodeje působí ve více než 60 zemích světa.

Naši specializovaní exportní prodejní manažeři podporují naše zákazníky v zahraničí a nabízejí know-how z hlediska vlastností a správné aplikace našich produktů, školení prostřednictvím technických seminářů, jakož i široké škály propagačních materiálů pro usnadnění prodeje.

Naše výrobní pobočky:

ISOMAT ROMANIA S.R.L.

Společnost byla založena v Bukurešti v roce 2000 jako obchodní pobočka zaměřená na exkluzivní obchod a distribuci produktů ISOMAT na rumunském trhu. Ke konci roku 2013 byla dceřiná společnost přeměněna na výrobní společnost, která začala vyrábět betonové a maltové přísady, v roce 2015 zahájila výrobu nátěrových hmot a polymerních omítek po akvizici a renovaci místní továrny mateřskou společností.

ISOMAT D.O.O.

Společnost byla založena v Bělehradě v roce 2005 a zaměřila se na exkluzivní obchod a distribuci produktů ISOMAT na srbském trhu. Od počátku roku 2011 působí jako výrobní společnost, protože ISOMAT otevřel vlastní továrnu v Bělehradě.

Naše obchodní pobočky:

ISOMAT Deutschland GmbH
ISOMAT získal v lednu 2018 společnost TRIANGEL Spezialbaustoffe GmbH. Společnost se sídlem ve Forst u Karlsruhe zahájila svou činnost v lednu 2010 jako dovozce a distributor produktů ISOMAT v Německu.

ΟΟΟ ISOMAT
Společnost byla založena v Moskvě v roce 2015 a je výhradním zástupcem a distributorem produktů ISOMAT na ruském trhu.

ISOMAT INTERNATIONAL E.O.O.D.
Společnost byla otevřena v Sofii v roce 2004. Je výhradním distributorem produktů ISOMAT v Bulharsku.

İSOMAT YAPI KİMYASALLARI VE TİC.LTD.ŞTİ.
Společnost byla založena v Istanbulu v roce 2013 a je výhradním zástupcem a distributorem produktů ISOMAT na tureckém trhu.

ISOMAT CEE D.O.O.
Společnost byla založena v roce 2014 ve městě Maribor a je výhradním zástupcem a distributorem produktů ISOMAT na slovinském trhu.

Ostatní export

Kromě zemí, kde ISOMAT působí prostřednictvím svých dceřiných společností, zaznamenává společnost další prodeje v mezinárodním měřítku ve více než 60 zemích. V současné době jsou produkty ISOMAT exportovány do následujících zemí: Velká Británie, Francie, Itálie, Španělsko, Portugalsko, Irsko, Belgie, Dánsko, Švédsko, Malta, Ukrajina, Česká republika, Bosna a Hercegovina, Černá Hora, Moldavsko, Slovinsko, Chorvatsko, Gruzie, Kosovo, Bývalá jugoslávská republika Makedonie, Albánie, Kypr, USA, Kanada, Brazílie, Chile, Kuba, Uruguay, Paraguay, Indie, Afghánistán, Pákistán, Izrael, Jordánsko, Libanon, Palestina, Írán, SAE, Katar, Ázerbájdžán, Libye, Alžírsko, Libérie, Nigérie, Maroko, Tunisko, Thajsko a Malajsie.